Pomáhám, pomáháš, pomáháme

Publikováno: 25. 7. 2020 Autor(ka): Irena Jarešová

Současná krizová situace není snadná pro nikoho z nás, a proto je nyní velmi důležité, abychom si vzájemně pomáhali.
Těší nás, že i Bedříšci (žáci i učitelé) přiložili ruku k dílu a snaží se pomoci všemi různými způsoby.

Pomáhám, pomáháš, pomáháme

Osmáci Jarda Kovář, Kuba Podkonický a Vojta Bufka z kroužku 3D tisku pana učitele Šenkýře například vyrábějí ochranné štíty pro pracovníky v první linii. Anička Wolfová zase připravila obrázky, které byly použity v charitativním videu pro organizaci Change 4 Children. Paní učitelky a paní asistentky naopak zasedly k šicím strojům a ve spolupráci s městem Lysá nad Labem šily roušky, které byly rozvezeny těm, kdo je nejvíce potřebují.
Všem žákům i učitelům, kteří jakýmkoliv způsobem v momentální situaci pomáhají, velice děkujeme. Jsme na vás opravdu hrdí a budeme rádi, když nám dáte o své případné činnosti vědět, neboť každá taková aktivita si zaslouží potlesk a poděkování.

Ochranné štíty pro pracovníky v první linii.
Charitativní video pro organizaci Change 4 Children